شنبه 16 آذر 1398
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه؛

نسبت به مطالبات مردم رودبار خود را متعهد می‌دانیم

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/18 19:17 بازدید: 558
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه اجرای هر پروژه ای به منظور افزایش رفاه و آرامش مردم است، گفت: دولت تدبیر و امید افتخار می‌کند که یادگاری ارزشمند برای مردم بگذارد و در این جهت نسبت به مطالبات رودباری ها خود را متعهد می‌دانیم.
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر محمدباقر نوبخت عصر امروز در نشست بررسی احداث پروژه باقیمانده آزادراه رشت-قزوین در فرمانداری شهرستان رودبار با حضور سرپرست استانداری گیلان، با اشاره به اینکه خواسته‌های مردم رودبار از طریق نمایندگان آنها در نشست های مختلف به ما منتقل شده است، افزود: مسئولان ملی، استانی و محلی با نگاهی حمایتی  خود را پایبند به توافقات صورت گرفته در نشست های گذشته می‌دانند.
 
وی اظهار داشت: همکاری و تعامل بیش از پیش مردم به ما در تسریع عملیات اجرایی کمک می‌کند.
 
معاون رییس‌جمهوری به بازدید چند هفته گذشته خود از مسیر الموت به رودسر نیز اشاره و خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه مسیر منتهی به گیلان صرفاً از طریق قزوین به رشت است و در راستای اهمیت موضوع پدافندی و کاهش تراکم خودروها در یک مسیر، راه ارتباطی جدیدی را از مسیر الموت به رودسر در دست اجرا داریم.
 
گفتنی است دکتر محمدباقر نوبخت و دکتر ارسلان زارع پیش از این نشست از روند عملیات اجرایی احداث باقیمانده  آزادراه رشت-قزوین بازدید کردند.
استاندار گیلان
دولت و ملت همدلی و همزبانی